Kroonviirus on õpetanud meid nautime õues olemist ka talvel:) Koos tellijatega leiutame Lodjakojas enneolematuid sündmusformaate. Näiteks õuekoosolek, mis kestis 5 tundi. Lambanahk istumise all, lõke praksumas, pajas auramas kuum jook, ümberringi langemas laia lund ja lodja ümar parras seda veidi varjamas. Vahepeal kuumad kardemonisaiakesed otse ahjust. Mõte jooksis, keegi tuppa ei kippunud. Kui, siis ainult korraks tualetti. Osalejad oli rõõmsad ja rahul.
Või siis laste sünnipäev - möll lumes, möll kuuris põhu sees, möll hokiväljakul ja jääkarussellil. Lõkkel vaheldumisi vorstikeste ja vahukommide grillimine. Glögi ja kringel. Kohv ka vanainimeste rõõmuks.
Talisuplus kogub tuure - iga teine seltskond, kes sauna tellib, on talisupluse peal väljas. Seda juhtub nii lõunapausi ajal kui õhtuti. Pakkumisel on kaks jääauku - üks on madalam ja avarama ümbrusega, saab jalad põhja panna. Teises jääaugus, mis asub Jõmmu maabumissilla juures, saab redelist otse sügavasse vette laskuda. 
Laevaehitussaali külastamiseks tegime koroonatalve soodustuse - kõigile 5eurot (varem oli suurtele 10eur, õpilastele ja lastele 7 eur). 4 a ja nooremad lapsed on tasuta.
Kasutades Lodjakoja teenuseid aitad meil ehitada uut kahemastilist lotja!
Teeme veel ajalugu!
Lodjaselts