EST

Lodjafestival toimub Emajõe vasakkaldal Suursoo Looduskeskuses, kuhu saab tulla nii maad kui vett mööda. Eelistatud on paatide, laevade või jalgratastega saabumine, kuna parkimisvõimalused ei ole eriti avarad.

Festivalilaev Hilara väljub iga päev kell 12:00 Tartust Sadamateatri juurest ning jõuab Suursoo Keskusesse 14:30 (pilet 10/5 eurot - broneerimiseks KLIKI SIIN)
Suursoo Keskusest Tartusse tagasi stardib laev kell 19:00 ja jõuab Tartusse 21:30 (pilet 10/5 eurot - broneerimiseks KLIKI SIIN)
Kes soovivad festivalile saabuda laevaga, kuid pikka jõereisi Tartust teha ei saa,
siis võib jätta auto Kavastusse ja tulla sealt viimase otsa Suursoo Keskusesse laevaga - retk kestab 0.5 h ja väljumised Kavastust on kell 17:30 ja 18:30 (pilet 4/2 eurot).

Kavastusse autode juurde viiakse kõik soovijad bussiga kell 23:00 (pilet 1 euro).

Bussiühendus (iga päev) on järgmine:
17:30 väljub buss Tartust Vanemuise alumisest parklast Suursoo Keskusesse (pilet 2 eurot - broneerimisek KLIKI SIIN)
18:00 väljub buss Suursoo Looduskeskusest Tartusse Van. alumisse parklasse (pilet 2 eurot - broneerimisek KLIKI SIIN)
23:30 väljub buss Suursoo Looduskeskusest Tartusse Van. alumisse parklasse (pilet 2 eurot - broneerimisek KLIKI SIIN)

Luunja Noortekeskuse eest väljub buss K,N,R kl 14.00 ja Looduskeskuse juurest tagasi Luunjasse kl 18:00 (tasuta).

Ratta või autoga tulles - Tartu-Räpina mnt 8. kilomeetril keerata vasakule (suunaviit „RMK Emajõe-Suursoo looduskeskus“) ja sõita 13 km, kuni jõuate ristmikule, kus on suunaviit „RMK Emajõe-Suursoo looduskeskus 3 km“. Sõita 3 km mööda kruusateed, kuni jõuate looduskeskuse parklani. Sõiduk tuleb parkida enne väravaid asuvasse parklasse. Sealt edasi liikuda väravatest läbi ning 150 m pärast pöörata üle jalakäijate silla paremale.