Comment

Vennad Timmermansid 24.08 jõekohvikus!

Tulge ja te ei kahetse! K 24.08 kell 20 astuvad Sisevete Saatkonnas üles  pöörased vennad Stefan ja Diederik Timmermans, kes jätkavad flaami torupillil ja lõõtsal oma avastusreise, otsides paslikku repertuaari Euroopast. See annab neile võimaluse pidevalt kokku saada, harjutada ja jämmida - elutubades, pubides, suurtel ning väikestel lavadel. Oma duole panid nad nimeks Madingma.  
Stefan on olnud sagedane Eesti külaline ja ka Madingma on mitu korda Viljandi Pärimusmuusikafestivalil üles astunud, viimati 2009. aastal.
Head tegevad 7-pääsmed saab kohapealt - kõik, mis koguneb, läheb muusikute reisifondi.
Lodjaseltsi kommentaar: Lahked ja lahedad sellid - kui 2011. a Turmaga Antwerpenis purjevarjuteatrit tegime, siis viisid meid kohalike väikepruulikodade festivalile (no leidus seal alles kummalisi jooke!) ja näitasid Flandria kauneid paiku:) Pilli mängivad vennakese tõesti nagu noored jumalad ja on suured Eesti sõbrad juba ammustest aegadest. 
P.S. Ühe legendi kohaselt otsustas Sandra Sillamaa torupillimängijaks hakata just seejärel, kui nägi Stefanit Viljandi festivalil mängimas ... 
P.P.S Pärast kontserti saab õhtut samas jätkata, hea seltskonna ja jookide eest kannab Sisevete Saatkonnas sel nädalal hoolt veinibaar Väike Vine.Add a comment

Email again: