Comment

Sisevete Saatkond kutsub - Mandoliiniga ümber maailma R 22.08

 Sisevete Saatkond*** kutsub kõiki sissejuhatavale toetuskontserdile reede, 22.augustil Jõekohvikus Emajõel kahe kaarsilla vahel. 
 kell 19.00 avatakse uksed 
 kell 20.00 õhtu peaesineja Saku Mandoliiniorkester "Mandoliiniga ümber maailma"* 
 kell 21.30 rütmikat ümberilmareisi jätkab DJ Dr.Pärn** oma ammendamatu vinüülikogu toel

Sissepääs prii, ootame annetusi Sisevete Saatkonna toetuseks! Pakume kuumi ja külmi jooke ning suupisteid.
Tulla võib ka paadi või laevaga. Kutse võib edastada kõikidele toredatele inimestele.

Villkommen!
Sisevete Saatkond
 
* "Manoliiniga ümber maailma" - kõlab lustlik kava maailma rahvaste muusikast, mis teeb ringi ümber maailma, kutsub kuulajaid tantsima, kaasa laulma ja hästi aega veetma.
Saku Mandoliinid on oma kahe tegutsemisaasta jooksul andnud kontserte kõikjal Eestis, sealhulgas sellistel festivalidel, nagu Hiiu Folk ja Kihnu Mere Pidu. Juuni lõpus toimus Saku Mandoliinide eestvedamisel Sakus Eesti esimene mandoliinifestival.

** Dr Pärn on Lodjaseltsi esi-DJ, põline seltsi liige ja tõesti ka PhD, kelle vinüülirütmidele ei suuda vastu panna ka kõige kangemad tantsujalad.  
*** Sisevete Saatkond on Tartus Emajõel kahe kaarsilla vahel vanalinna veeres ankrus olev praam - Eesti sisevete vanim laev, pea 100 aastane endine süvendaja Peipsi 2 - mis Emajõe Lodjaseltsi eestvedamisel on nüüd ärkamas uuele elule. Kahekorruselises ujuvsaatkonnas hakatakse nii suurtele kui väikestele tutvustama Eesti siseveelaevanduse unikaalset ajalugu ning meie laevatatavaid siseveekogusid ja nende põnevat loodust. Siin toimuvad toetuskontserdid ja muud ettevõtmised Sisevete Saatkonna ja laevaehituse toetuseks. Lisaks tegutseb saatkonnas ujuvsadam ning Lodjaseltsi Jõekohvik, mille tulu läheb ajalooliste laevade taasehitamiseks.
1. foto - Saku Mandoliinid

2. foto Sisevete Saatkond

Add a comment

Email again: