Comments (2)

Tunnustati Lodjaseltsi

23. novembril toimunud tänuüritusel Eesti Rahva Muuseumis kuulutati välja Tartumaa 2017. aasta parim mittetulundusühendus, MTÜ tegevuse toetaja ning aasta vabakondlane.
Tartumaa 2017. aasta mittetulundusühendus on Johannes Mihkelsoni Keskus, nominentideks Emajõe Lodjaselts ja Mittetulundusühing SPARK Makerlab. Väga meeldiv on olla nomineeritud nõnda väärikate ja hakkajate ühenduste kõrval!

Aasta vabakondlaseks valiti Kairi Güsson, Peipsimaa Külastuskeskuse väsimatu perenaine, kellega ka Lodjaseltsil on olnud väga meeldiv koostöö. Väärib esiletõstmist, et ühe põlise vanausuliste elamise arendamisega ägedaks Peipsimaa külastuskeskuseks on Kairi tegelenud oma põhitöö kõrvalt, milleks on hispaania keele õpetamine Tartu Ülikoolis.  

Vabaühenduse tegevuse toetajana tunnustati Tartu maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialisti Heili Uuki. Ära märgiti ka OÜ Luke Farmimeierei panus piirkonna MTÜde toetamisel ja AS A. Le Coqi pikaaegne toetus mitmetele Tartumaa ühendustele kui ka üle-eestilistele organisatsioonidele. A. Le Coq on aastaid toetanud ka Emajõe Lodjaseltsi, loodame, et tuge jätkub ka edaspidi:)

Aasta vabakondlase, MTÜ ja kodanikuühenduse tegevuse toetaja konkursile said enda kandidaadi tunnustamiseks ja tänamiseks esitada kõik Tartumaa kohalikud omavalitsused, maakonnas ja linnas tegutsevad MTÜd kui ka eraisikud. Kokku laekus 27 ettepanekut. Parimad selgitas välja komisjon, kuhu kuulusid Tartu linna ja Tartu maavalitsuse, Kodukant Tartumaa, Tartu Ärinõuandla, SA Domus Dorpatensise ja Tartumaa Arendusseltsi esindajad. Kõikide esitatud kandidaatidega saab tutvuda siin.
Lodjaselts tänab tunnustuse eest ja aitäh salapärasele esitajale!


Add a comment

Email again:
Comments (2)
YofSdahXzZHVADL KGVMlzIwQohpsB · November 29, 2019
AuWvpfKZl ozScjqYdNE · November 29, 2019