Comments (6)

Jõmmu läheb sünnipäeva puhul vette

Eriolukorra tõttu pole olnud põhjust Jõmmu 15. sõiduhooaja alustamisega kiirustada. Lodi on saanud tavapärasest põhjalikuma kerehoolduse. Mitte päri botox, aga peaaegu:) Möödunud nädala ilusate ilmadega sai lodjale nii seest kui väljast peale tõmmatud värske tõrvakiht ning sünnipäeva puhul lükkame Jõmmu aprilli viimasel päeval vette!

Vastavalt ettekirjutustele loodame hakkama saada kahe üksteisest kahe meetri kaugusel asuva pere jõududega - ühed lükkavad ühes, teised teises pardas. Osad lodjaseltsilised on olnud kriisiks valmistumisel väga ettenägelikud - pojad, kes Jõmmu ehitamise ajal kolmerattalistega ringi paarutasid, on täpselt kriisi ajaks kasvatatud kahemeetristeks, hakkavad kohe gümnaasiumi lõpetama ja kaitseväkke minema. Nüüd on hea võimalus neid appi kutsuda ja ühtlasi testida, kas aastakümnete pikkune hommikupudru keetmine on läinud asja ette, kas väikemad õed-vennad pole mitte hakkajamad ja et kas lapsevanemad on jätkuvalt sama vintsked kui Jõmmu ehitamise alguses:)

Plaan on alustada vettelükkamisega homme 30.04 kella 15 paiku. Kes hoiab sobilikku pikivahet, võib ju kaugemalt ja teiselt kaldalt kaemagi tulla. Hiljem jagame kindlasti ka filmi-pilte.
Õhtu poole plaanime koos teiste vees olevate laevadega teha väikese sünnipäevatiiru Emajõel.
Eeldatavasti kohtame ka mootorlaeva Hilara, mille pardal ansambel Minu Isa Oli Ausus Ise otseülekandega veebikontserti annab.
Et vältida rahvamasside tunglemist jõe ääres, on muusikud laevas sees ja kontserdist saab osa saada ainult veebi vahendusel.
Kontsert algab kell 19 ja selle lõpus, nii umbes 20 paiku vilksatab ehk Jõmmu ka kontserdi otse-eetris ja saame lehvitada.  

1. mai keskpäeval alustab Jõmmu jõeretkega, millest teeme otseülekande meie FB lehel. Olete oodatud veebis kaasa seilama ja nautima, lubab ilusat ilma:) Edaspidi loodame pakkuda lodjareise, kus perede kaupa istutaks lodjalael värskes õhus üksteisest vähemalt 2 m kaugusel.

Add a comment

Email again:
Comments (6)
sCMyehNBiq HMwLjyxSklTK · June 01, 2020
MzgJRQmtxEbkIUB wkUygpmbJcsOeIN · June 01, 2020
lYSaikuxpP LPeaNBVszj · August 06, 2020
LulwOVQzFEqUrtfS HPOnDyYN · August 06, 2020
huRnZeXdSIFT LKhrGBIUvsCjmu · October 12, 2020
PdWEbXZJSAxoCpvO sEKHbSihoaDmqM · October 12, 2020