Comment

Jõulud Lodjakojas

Jõulupeod ja põnevad õppeprogrammid - Lodjakoja soojad ja avarad ruumid pakuvad jõulurõõmu nii suurematele kui ka väiksematele! 
Uue kahemastilise lodja keres käib kibekiire põranda ehitus, et jõuludeks pakkuda asutustele ning eraseltskondadele meeleolukat ja ainulaadset jõuluõhtusöögi kogemust. Uue lodja sisse mahub istuma kuni 60 in seltskonnad ja ehk ka veidi suuremadki. Koostöös meie partneritega pakume võimalust lodja sisse on tellida käsitsi valmistatud maitsev jõulupraad või kergem jõuluhõnguline kohvipaus. Juurde saab tellida töötuba, ekskursiooni või tantsuansamblit. Ruumide võimaluste ja hinnakirjaga saab tutvuda siin. 

Kooliklasse ja lasteaiarühmi ootavad põnevad ja harivad puutööprogrammid. 
Lodjakojas on viimast talve ehitamisel kahemastiline lodi, mille valmimist puutöö ja laevahuvilised jälgida saavad. Juba järgmisel kevadel lahkub uus lodi lodjakoja katuse alt ja seetõttu pakume ainulaadset võimalust lodja ehitamisele kaasa elada! Uudistame uut lotja nii väljast kui seest. Tutvume Tartu laevade ja laevanduseajalooga, erinevate puude kasutusvõimaluste ja vanaaegsete töövõtetega. Vaatame ka sepikotta. Õppeprogrammi teises pooles saavad kõik õpilased endale traditsiooniliste käsitööriistadega valmistada isikliku puust jõululodja mudeli, mille saab pärast kuuse otsa riputada või poetada pereliikmetele kingikotti. Täpsema info programmi kohta leiab siit
. 

Add a comment

Email again: